Hakkımızda

Firmamız DÜZCE DANTEL VE KOPANAKİ SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. Adı altında 2006 yılından bu yana kopanaki dantel imalatında yerini almaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem, ilkeli çalışma ve azmi sayesinde kısa sürede dokuma sektöründe tanınmıştır. Tecrübeli elemanları ve özverili kadrosuyla, 5.000m²açık alan, 2.500m² kapalı alanda kurulan firmamız , en son teknolojiye uygun 57 adet makine parkuru, 6.000adet kopanaki model çeşidi ile Türkiye ve Avrupa sektöründe başarıyla hizmet vermektedir. Aylık kapasitesi 1.500.000mt dantel üretimine kadar çıkabilen Düzce Dantel, yüksek kalite ve zamanında teslim ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Üretim yapılan kopanaki makinelerinde pamuk başta olmak üzere,merserize,keten floş,polyester,likralı,şönili vb.. iplik çeşitleriyle müşterilerimizin isteği doğrultusunda tasarımcılarımız ile birlikte modeller hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz ev tekstilinde, bay-bayan ve çocuk giyiminde,iç çamaşırı sektöründe,çanta ve ayakkabı piyasasında tercih edilmektedir.

 

         Kasım 2010 yılında gelişen müşteri portföyümüzün yelpazesini çeşitlendirmek ve sektördeki yerini almak amacıyla bünyesine 4 adet 85 ve 56 kafalı nakış makinası, bünyesine bir çok SAURER model brode makinasinı ekleyerek piyasadaki imalat,pazarlama ve satış hizmetlerine yoğun taleple devam etmektedir.

 

          Firmamızın müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, deneyimli, bilgili çağdaş kadrosuyla;  kaliteli üretim, uygun fiyat ve dürüst ticaret anlayışı ile bu sektörde yerini korumaya devam edecektir.

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda